Moc byste si přáli, abyste měla štíhlou postavu, ale opak je bohužel pravdou?

Každá žena by si přála mít štíhlé křivky, ale dosáhnout jich je opravdu velmi složité. Většinou, pokud se omezujeme ve stravě, tak nám to moc dlouho nevydrží. Sice během redukčního jídelníčku shodíme pár přebytečných kil, ale jakmile přestaneme tento režim dodržovat, tak shozená kila bohužel nabereme zpět. Je to velmi demotivující a na psychiku náročné.

Redukční jídelníček

Nedívejte se na svá přibraná kila

Už vás nebaví, jak po každém pokusu o redukční jídelníček přiberete ještě mnohem víc, než jste shodili?

Víme, že zpět nabraná kila mají za následek to, že zanevřete na zdravou stravu a raději jíte to, co máte rádi, protože si říkáte, že nemá cenu držet redukční jídelníček, když po přechodu na běžnou stravu naberete tolik kil. Díváte se na svá nabraná kila a říkáte si, proč jste to nevydrželi držet déle. Je to jednoduché. Pokud se snažíte méně jíst, můžete si být jistí, že to dlouho nevydržíte a v závěru přiberete ještě víc, než jste zhubla. Rezignujete na zdravou stravu a ne zdravý, životní styl celkově. Je to velmi nepříjemné, ale pokud jste i vy zanevřeli na hubnutí, tak my vám dokážeme, že naše keto dieta prodietix.cz je opravdu účinná.

Omezená strava

Nezanevírejte na hubnutí

Shazování kil je velmi složité. Pokud nezvolíte správný postup a jídelníček, můžete si být jistí, že se úspěchů nedočkáte. Zapomeňte na omezování stravy. Začněte s keto dietou, která je založena na vysokém procentu bílkovin. Jenom díky proteinům, které jsou ve stravě obsazeny si můžete být jistí, že budete skutečně hubnout a kila se vám už nikdy nevrátí zpět. Bílkovina je pro hubnutí velmi důležitá, protože díky ní nebudete ztrácet svaly, ale tuky budou mizet bleskovou rychlostí. Podívejte se u nás na programy, které vám nabízíme a uvidíte, že ten svůj si u nás jistě vyberete. Začněte skutečně hubnout s naší zázračnou dietou.