Kdesi jsem dávno četl studii, že bílé zuby nejsou na tom zdravotně dobře. Prý to jsou známky nezdravých návyků a zdravé zuby mají být zabarveny jinak. Jak to už si nepamatuji. Tehdy nešel ověřit každý článek ze tří zdrojů, takže nevím, co na něm bylo pravdy. Ale to není důležité.

zuby model

V dnešní době se prostě nosí bílé zuby a někteří jedinci jsou pro ně schopni udělat cokoli. Bohužel při tom občas vypnou to, co je v hlavě nad nimi, totiž mozek.

A tak dochází k takovému extrému, že si doslova dřou zuby solí, pískem, popelem z cigaret a já nevím čím vším. Jak je na tom pak jejich zubní sklovina se již asi moc nezamýšlí, což je ovšem dosti podstatná chybička. Za nějakou dobu poznají, že to nebyl dobrý nápad.

Samozřejmě, že zuby se vybělit dají. Jenže takový proces by měl probíhat jedině pod lékařským dohledem a na solidní úrovni. Existují totiž některé techniky a přístroje, které to dokáží.

Bělení zubů Liberec může s tímto problémem něco udělat. Nepočítejte ovšem s tím, že to bude za minutu a zadarmo.

kartáčky

Bělící techniky provádí například plazmová lampa, LED nebo diodové lasery a většinou to trvá kolem hodiny, hodiny a půl. Zákrok je zcela bezbolestný. Zde v Liberci však lékaři používají novější a rychlejší metodu, kde se užije speciální pasta (ne zubní) a lampa zvaná Beyond. Touto technikou, pochopitelně také bezbolestnou, se proces bělení pohybuje kolem půl hodiny až padesáti minut. Takže jde vlastně o rychlejší proces zhruba o polovinu nežli v předchozích případech. Lampu Beyond používají již skoro všude, kde se tento zákrok provádí a výsledky jsou vynikající.

Pokud se vám tedy zdá, že váš úsměv již není, co býval, objednejte se na odkaze výše a lékař ke kterému se pak dostavíte vám po vyšetření sdělí co a jak. Celý další postup s vámi probere a pokud budete se vším souhlasit, budete mít opět krásný a zářivý úsměv.