Bleší trhy, tržnice a různé podobné antické výdobytky jdou stranou před silou internetu. Díváte se okolo svého dvora a vidíte jenom spoustu nepotřebného harampádí? Nabídněte to na internetu a uvidíte, že se vždycky někdo najde, kdo to vaše harampádí rád koupí a možná vám ještě zaplatí více než je zdrávo. Potřebujete trochu peněz navíc? Není nic jednoduššího než to začít prodávat – stačí jenom kamera a internet.
nepořádek v kanceláři

Fotky, účty a inzeráty

Pokud se tedy hodláte ponořit do světa tohoto vysokého byznysu, vykašlete se na drahé inzeráty v novinách a v televizi nebo rádiu – příliš drahé a stejně neplní účel. Pokud chcete něco prodat, podíváte se na internet, zdarma se registrujete a prodáváte. Žádné platby, žádné zprostředkované reklamy, nic podobného. Kdo chce, ten si to vaše najde.

Hlavně pozorně čtěte podmínky, protože zejména online aukce a podobné „větší“ podniky, kde se prodává zboží a kupuje zboží od běžných spotřebitelů, si nasazuje jisté procento provize. Vy se chcete zaměřit na ty stránky jako jsou nejrůznější bazary, které sice nevypadají nijak vábně, ale účel to splní.
nepořádek v dílně

CO se dá zpeněžit?

Úplně všechno – jenom se nestydět něco nabízet. Pravdivě to popište, nabídněte cenu a klidně i smlouvejte. Pokud se domluvíte na co nejlepší ceně, jenom dobře. Kromě toho běžného zboží, o kterém si člověk řekne: „Jo, tohle chápu“, tak můžete prodat i takové věci, které by si, alespoň dle vás, nikdo nekoupil – jako starý nábytek, staré autodíly, vraky, staré oblečení a podobně.

Lidé prodávají kde co a vždycky se najde někdo, kdo projeví zájem. Proč by vám tak měly staré a nepotřebné věci hyzdit zahradu či garáž, když se je můžete pokusit trhnout na internetu? Často nám totiž k nějaké té stovce navíc brání jenom lenost a konformita, které se musíme zbavit! Minimálně si uděláte pořádek na zahradě