Jednou z mnoha věcí budoucích novomanželů je vybrat a napsat krásný text na jednoduchou kartičku a pozvat tak svoji rodinu a přátelé na jejich velký den. Svatební oznámení http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/ můžete naprosto uzpůsobit svému vkusu. Můžete zapojit svou fantazii a nechat si pomalovat kartičku s fialovými kvítky nebo na sněhobílý papír nechat nakreslit malé snubní prstýnky či posadit na zvanou kartičku malé perličky jako perfektní ozdobu tohoto významného dne.

ženich a nevěsta

V roli budoucí nevěsty a budoucího ženicha je spoustu povinností, než přijde den D. Musí zařídit místo, oddávajícího, květiny, jídlo a pití, pozvání mnoho lidí a další. Je nutné si tyto povinnosti užívat, protože by se z toho jinak člověk opravdu zbláznil, a to přeci nechceme. Svatba je jen jednou za život, a tak si musíme vychutnat do obřích rozměru každou vteřinu plánovaní. Některé páry si najímají lidi, které naplánují celou svatbu za ně s jejich připomínkami. Proberete s nimi jen barevnou kombinaci, jaké jídlo byste chtěli, aby se podávalo, místo a podobně a oni vše potřebné zařídí a obvolají za Vás.

svatba - novomanželé

Většinou dívky si plánují svůj svatební den celý život. Mají už určená místa, kde by se tento velký den mohl odehrávat, mají vymyšlený celkový plán ohledně barevných kombinací, stylu i dokonce profesionálního fotografa. Nechceme říkat, že mužům je jedno, kde se všechno a jak se všechno odehraje, ale spíše ve většině případů chtějí vyhovět na sto procent nevěstě.

Vybírání svatebních šatů vhání skoro až slzy do očí. Šaty se často vybírají s pomocí kamarádky, maminky nebo i svého budoucího manžela. To, že nosí vidět nevěstu ve svatebních šatech před svatbou smůlu je již zapomenuté klišé, které moderní ženy a muži tolik nedodržují. Jsou tak zamilovaní do svého partnera, že se chtějí podílet absolutně na všem včetně již zmíněným vybíráním jejich šatů.