Existuje jeden šikovný způsob, jak se lze dostat k penězům i za méně příznivých okolností. Třeba takových, kdy máte na krku nějaký záznam v registru, kterého se dříve než za pět let nezbavíte, anebo v situaci, kdy máte nižší daňové přiznání. Ať tak či tak, z hlediska žádosti o půjčku není vaše situace dvakrát příznivá. Nicméně ztraceni také nejste, toho se nemusíte obávat. Tedy alespoň v situaci, kdy se rozhodnete o potřebnou půjčku požádat v nebankovní společnosti, která vám ráda vyjde vstříc. Nebankovní společnost je jako ideální svět, kde se každý má tak dobře, že zde může požádat o půjčku i v situaci, kdy by ho v klasické bance odmítli.
Posuďte sami:
strom s bankovkami
Stalo se vám něco tak nepříjemného, jako je záznam v registru? Nevadí, nebankovní společnost toleruje menší i trochu závažnější záznamy v registru, se kterými byste v bance v žádném případě nepochodili. Takže pokud by vás v bance kvůli záznamu v registru okamžitě odmítli, tak pokud jde o nebankovní společnost, tak to vlastně znamená jen to, že zde získáte vyšší či nižší míru úroku, podle toho, jak významný tento záznam v registru je. Jen velice málo klientů má totiž s registrem tak velký problém, že by půjčku nemohli získat vůbec. Ostatní si mohou zvolit hypotéku bez registru.
A s nižším daňovým přiznáním je to podobné. Nižší daňové přiznání výši vašich příjmů neurčuje, to ví moc dobře každý podnikatel. Daňové přiznání je zde pro finanční úřad, a skutečné příjmy jsou druhá věc. Ať už je to ovšem jakkoli, tak v nebankovní společnosti i v tomto bodě jistě obstojíte a sjednáte si hypotéku bez doložení příjmu.
podepsaná dohoda
Nerozhoduje ani to, zda máte příliš nízký či příliš vysoký věk.
Nevadí, pokud na peníze spěcháte – v takovém případě je můžete čerpat expresní rychlostí již v den podpisu smlouvy.