„Pivo dělá krásná těla“ věta, která vychází z úst vášnivých pivařů s pivním pupíčkem. Jedna další taková věta se říká i směrem k ženám, že po černém pivu rostou prsa. Je to nápoj bohatý vitamíny a dost oblíbený nápoj. Zejména v Čechách si troufám říct, že dost. Respektive Češi jsou ve světě známý jako pivaři.

Zlatavý mok

Takže taková letní grilovačka se bez piva neobejde. A co teprve, když se sejde parta lidí, kteří pijí skoro „závodně“. Spousta lidí preferuje točené pivo, ale pořad na něj někam chodit nebo si ho nechat natočit do PETky není moc komfortní. Je tu jedno řešení – objednat výčepní zařízení. Taková „hračka“ je celkem finančně náročná, ale co udělá radosti. A může to být krok, jak poznat sousedy a pohostit je na úrovni. Pokud již vlastníme „pípu“. Tak je možná je na místě přemýšlet nad náhradními díly. Ano, říkáte si, že když je to pouze na domácí provoz, tak nebude opotřebování takové jako v restauraci/hospodě. Máte pravdu, ale stejně je dobré, alespoň vědět, kde je případně sehnat. Taková informace se podle mě hodí vždy. Jedny z dílů jsou výčepní kohouty Gastroserver.cz. Nabízejí se ve vícero provedení. Lze vybrat i druh materiálu i barvu. Například můžeme mít vyrobené z titanu a zlatý nebo stříbrný.

pivo na stůl

Dle výběru výčepního kohoutu lze ovlivňovat do jisté míry i chuť tohoto zlatavého moku. Můžeme mít i kvalitnější a chutnější pěnu. Víte jak poznáte kvalitně načepované pivo? Na čisté sklenici se tvoří něco čemu se říká kroužkování. Na sklenici po napití zůstávají dokola kroužky od pěny. Ještě pořád přemýšlíte zda by to byla dobrá investice? Že toho zase tolik nevypijete? Je tu možnost zakoupit i výčepní kohout na soudek Purkmistr. Udělejte si jednou v životě radost. Nečekejte až bude vhodná doba, protože ta nebude nikdy. Vždycky si nějak odůvodníte proč ne, ale co si zkusit říct proč ano.