Dodávky jsou univerzální auta a jejich využití je nespočetné. Můžete je využívat na převoz materiálu na stavbu, převoz více lidí, či na stěhování nábytku. Pokud však žádnou nemáte, nebo je právě Vaše dodávka v servisu, zkuste vyzkoušet osvědčený pronájem, který se vyplatí. Půjčovna dodávek Praha, se přímo na pronájmy specializuje a nabízí mnoho výhod k pronájmu.

dodávka (4)

Firma má ve svém vozovém parku spoustu druhů dodávek a to od menšího Jumpera až po velký Peugeot boxer. Ke každému vozu jsou rozepsány podrobné informace a také konečná cena. Ta je rozepsána už od jedné hodiny pronájmu až po měsíční pronájem. Samozřejmostí je rozměr dodávky a také vybavení jako je centrální zamykání, tažné zařízení, airbag a další věci. Mimo to firma nabízí také víkendovou nabídku, díky které můžete od pátku do neděle, či pondělí jezdit za pouhých 1600 Kč.

V pronájmu dodávek je zahrnuto 500 km zdarma a přistavení a odvoz vozidla po dohodě. Samozřejmostí je u všech aut dálniční známka pro Českou a Slovenskou republiku zdarma. Mezi další výhody patří zaručeně prémiová asistenční služba, možnost zapůjčení vozu i s řidičem a také stěhovací služby. Každá dodávka má zákonné i havarijní pojištění a vždy se pronajímá v čistém a uklizeném stavu. Všechny dodávky podléhají samozřejmě pravidelnému servisu a mimo dodávek firma pronajímá také osobní vozy. Objednávku provedete jednoduše online, nebo přes telefonní číslo, které je uvedeno na webových stránkách. Samozřejmostí je také email a pro velké zájemce můžete tuto firmu sledovat také na Facebooku.

dodávka (5)

Pokud se tedy rozhodujete, zda jít do pronájmu, či nikoliv, zvolte volbu pronájmu. Nejen, že ušetříte čas, ale také bude Vaše zakázka včas na místě a nebudete mít zbytečný starosti o převoz externí firmou. Proto neváhejte a zarezervujte si objednávku už nyní, ať předejdete problémům, které můžou vzniknout.