Rondony jsou typy oděvů. Věděli jste to? Já jsem o tom nikdy neslyšela a ani jsme nevěděla, jak to vypadá, proto mě to velmi zaujalo, a tak jsem si vyhledala o rondonech více informací. A byla jsem úplně překvapená, že rondony jsou úplně něco klasického, co znám a velmi často to vídám A jsem si jistá, že vy to taky někdy vídáte a ani nevíte, že je to rondon jmenuje. Nebo tomu říkáte asi jinak, ale věřte mi, že to znáte. Já jsem si ze začátku myslela, že rondony jsou nějaké typy internetových peněz, jako nějaké platidlo, ale to byl velký omyl. Rondony se využívají hlavně v gastronomii či barmanství. Tak jsem vám už hodně napověděla, víte už něco? Co byste na to řekli, že rondon je kus oděvu. Ano, už vám to řeknu rovnou všechno.

i na festivalech se nacházejí číšníci v rondonech.

Rondony jsou číšnické vesty nebo pracovní oděvy. Rondony jsou hlavně v luxusních http://www.info.cz/byznys/porsche-maserati-ci-rolls-royce-prodej-luxusnich-aut-v-cesku-dramaticky-roste-8036.html restauracích, kde je mají ještě pořádně vylepšené, aby se lišily od ostatních rondonů. Rondony nosí taky šéfkuchaři a taky jsou pěkně designově dělané a šité, aby zaujali všechny okolo, a hlavně svého nositele. Já, kdybych měla mít na sobě rondon, tak bych taky chtěla, aby mi rondon krásně seděl a abych v něm byla neodolatelná. Ono se to lehce řekne, že někdo je kuchař a že ho nikdo nevidí. Jenže kuchař se jistě cítí lépe a více profesionálně, když má na sobě něco velmi stylového.

Víte, co je rondon?

Navíc rondon není žádná levná záležitost. Koupíte je od tisícovka klidně až do deseti tisíc korun, takže to není jen tak žádný kus hadru, na který narazíte všude v obchodě. Já jsme rondon doma jeden měla, když moje maminka ještě pracovala jako číšnice v tříhvězdičkovém hotelu. Tam rondony byly povinné a maminka měla krásný tmavě zelený, aby ladila s ostatními zaměstnanci. Nikdy jsem ale nevěděla, že se to tak jmenuje. Takže mám další nové slovo do svého osobního slovníku. Tak si už dokážete pěkně rondon vybavit?