Muži si na rozdíl od žen vybírají zimní oblečení z praktického hlediska, aby jim bylo teplo. Ženy potřebují nespočet kabátů a bund, aby se především i v zimě líbili, ale jestli se v tom všem cítí i v teple a odolně proti mrazu je už otázka. Jak to dělají muži, že to, co si koupí jim stačí a poskytuje jim to maximální komfort?
fotograf a sníh

Zimní bunda

Pánská zimní bunda je už sama o sobě velký kus oblečení. Není to jenom tým, že muži mají odjakživa více tělesného tuku a tak jich jakákoliv bunda dovede pořádně zahřát. Mužům stačí jedno a to, aby byla:

dostatečně dlouhá

nepromokavá

pohodlná

prostorná

a zateplená

Muži se rádi rozhlíží spíše po kvalitě, než po kvantitě. Proto vybírají pečlivě z obchodů, které zaručí, že se jim jejich bunda do konce zimy nerozpadne a vydrží veškeré nepříznivé počasí, které zimní období přináší.

Vesta

Někteří muži dávají přednost vestě na zimu. Mají s ní větší pohodlí díky snadnějšímu pohybu rukou jelikož jich nebrzdí žádné rukávy. Může se zdát, že taková vesta nepřinese tolik potřebného tepla, ale opak je pravdou. Máte větší výběr teplého oblečení, které pod ni můžete dát a s teplým svetrem vám rozhodně zima nebude. Navíc vesta nabízí pokrytí nejzásadnějších částí těla, potřebných k zahřátí.
v zimním kabátě

Lyžařská bunda

V čem se lyžařská bunda liší od všech ostatních zimních bund? Je ideální na hory, protože je vybavena vším, co k pobytu a lyžování na horách opravdu potřebujete. Je mnohem více zateplená, obstojí v náročných zimních podmínkách, má stahovací rukávy a stahování v pase, takže se pod bundu nedostane žádná zima ani sníh. Navíc kapuce na lyžařské bundě neslouží jenom na parádu, ale zabezpečí vám kvalitní obepnutí hlavy a udrží vás v dostatečném teple za všech okolností.

Volbou vhodné zimní bundy muži nešlápnou nikdy špatně, protože vědí, že kvalita a komfort je základ správného přežití každé zimy. A je tedy jedno, jaký typ bundy z výše zmiňovaných si zvolí.