Poškození displeje

I přesto, že si dáváte na svůj mobilní telefon velký pozor, kupujete různé ochranné folie a kryty, se vám stalo, že vidíte prasklinku na svém telefonu? Takováto malá vada sice nemá vliv na funkčnost mobilního telefonu, ale to se může velice rychle změnit. Většinou v nejméně vhodnou chvíli. V momentě, kdy displej praskne více, nebudete dobře vidět, co se na telefonu zobrazuje a vzhledem k tomu, že dnes jsou téměř všechny mobilní telefony s dotykovým displejem může být omezena i funkčnost dotyku. Pokud vás potká tahle patálie, neklesejte na mysli. Je tady možnost výměny displeje a nemusí stát ani více než nový telefon.

mobil

Nový displej pro Samsung

V případě, že nehoda potká váš Samsung, obraťte se na servis Opravdisplej.cz. Péči vašemu telefonu budou věnovat, když nebude fungovat dotyk, na displeji se nezobrazí žádné informace a data, popřípadě vám prasklý displej bude vadit z důvodu vzhledu. O svá data se nemusíte obávat a telefon před opravou zálohovat, při výměně se nepracuje se softwarovou částí. To je dobré vědět v případě, že se displej rozbil a už nemůžete telefon ovládat, pro klid vaší duše. K opravě používají zásadně originální díly. Přece nechcete podstoupit riziko zbytečné nefunkční výměny jen proto, že by byla levnější? Navíc je to rychlé, výměna displeje Samsung S7 zabere 1-2 dny a opět si můžete vesele užívat vymoženosti svého smartphonu. Navíc diagnostika telefonu je v ceně výměny displeje.

broken samsun

Nikam nemusíte

Můžete si vybrat, jestli dopravu telefonu zajistíte sami nebo to necháte na servisu Opravdisplej.cz, jehož pracovníci objednají kurýra a pošlou ho k vám vyzvednout balíček, vy se tak nemusí o nic starat. Jen je důležité, aby byl někdo doma a předal balíček. Na termínu se lze samozřejmě domluvit. Platit za službu lze převodem na účet i dobírkou.