V koupelně sice trávíme podstatně méně času než v ostatních místnostech, i tak je to ale většinou jedna z nejoblíbenějších místností v domě. Proč si ji tedy nezařídit tak, aby šla s moderními trendy.
· Přírodní tóny
Přírodní tóny jako je hnědá, béžová a cihlová jsou trendy ve světě koupelen již několik let. Jsou příjemné, teplé a z koupelny dokážou udělat krásné místo, které bude velice příjemné a pro relaxaci bude naprosto dokonalé. Tyto tóny totiž připomínají přírodu a kdo z nás, by nerad relaxoval v přírodě. Kombinace zemitých tónů s bílou je naprosto dokonalá a navíc můžete využít i přírodních materiálů jako je dřevo či kámen, o tom se dozvíte níže.
béžová koupelna
· Šedá
Šedá barva je in už několik let, stejně jako tóny přírodní. Sice se jedná o velice odvážnou barvu, ale určitě není chyba na ni vsadit. Šedá barva je univerzální a dá se kombinovat se spoustou dalších stylů, nebo jen s jinými odstíny šedé. Šedá koupelna má velkou výhodu v případě úklidu. Na šedé barvě totiž není tolik vidět nečistoty ani usazeniny vodního kamene.
· Bílá a černá
Bíločerná kombinace je nestárnoucí a vládne i na následující sezonu. Bílá a černá je prostě top, dá se skvěle kombinovat a je velice elegantní. Výhodou je, že koupelnu můžete oživit barevnými ručníky, například ve žluté, červené či tyrkysové barvě. Tyto barvy vám krásně oživí celou koupelnu a krom ručníků můžete zvolit ve stejné barvě třeba textilní zatemnění oken.
zrcadlo nad vanou
· Přírodní materiály
Obklady či dlažba v imitaci dřeva, kamene či mramoru. Přírodní materiály jsou stále v kurzu především pro jejich eleganci a uniformní použití. Kombinovat můžete kamennou dlažbu třeba se dřevěnými skříňkami. Koupelna nemusí působit ani chladným dojmem ale můžete ji prozářit barvami stejně, jako u černobílé kombinace. K přírodním materiálům se ale velice hodí i přírodní tóny jako je hnědá, béžová, krémová, zelená…