Philips je výrobce osvětlení, který má velmi dlouhou tradici. Ať už je však historie jakákoliv, měli byste vědět, že výbojky této značky patří mezi špičku, kterou lze zakoupit. Pokud oceníte kvalitu a přesto dostupnou cenu, určitě si v sortimentu této značky jednoduše vyberete. Jde totiž o prvotřídní zdroj světla, který nachází uplatnění všude tam, kde jsou halogenidové výbojky potřebné.

hruška

Zajímavé vlastnosti, které nejsou běžné

Pokud jde o vlastnosti těchto halogenidových výbojek, můžete očekávat opravdu zajímavé možnosti. Není to však o tom, abyste získali co nejnižší spotřebu, ale především o tom, abyste tímto zdrojem světla splnili své požadavky. I tak však dokážou některé vlastnosti tohoto zdroje světla překvapit:

  • Životnost může osahovat přes 10 000 hodin, což je opravdu dlouhá doba svícení, pokud vezmete v potaz intenzitu světla, kterou je možné vyzařovat
  • Průměr zdroje je v tomto případě dvojí, a tak jak 11,2 mm, tak větší 13,3 mm, díky čemuž se tento zdroj světla stává mnohem universálnější
  • Index barevného podání se pohybuje v hodnotách 80-89, případně 90-95
  • Velkou výhodou je libovolná pracovní poloha, která nadále rozšiřuje možnosti této halogenidové výbojky

pouliční lampy
Je zřejmé, že každý, kdo má specifické požadavky, si v sortimentu značky Philips přijde na své. I přesto je však dobré vědět o možnosti profesionálního poradenství, které oceníte zejména tehdy, když si nebudete vědět rady s výběrem konkrétního produktu. Určitě proto kontaktujte pověřenou technicky zdatnou osobu, která vám umožní vybrat si ze sortimentu značky Philips takový produkt, který bude všemi svými vlastnostmi stoprocentně vyhovovat vašim požadavkům, a to ve všech možných ohledech.
Osvětlení od světoznámých výrobců je vždy zárukou, že vaše potřeby budou vyplněny.